Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter. Cartridge P952755
Beskrivning av Hydraulfilter. Cartridge P952755
| Outer Diameter | 35 mm (1.38 inch) |
| Inner Diameter | 18 mm (0.71 inch) |
| Length | 105 mm (4.13 inch) |
| Efficiency Beta 200 | 25 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 3 bar (44 psi) |
| Collapse Burst | 30 bar (435 psi) |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara