Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAULFILTER. SPIN-ON DURAMAX
Beskrivning av HYDRAULFILTER. SPIN-ON DURAMAX
| Outer Diameter | 97 mm (3.82 inch) |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 239.78 mm (9.44 inch) |
| Gasket OD | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 63.1 mm (2.48 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 10 micron |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK04/24 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Cellulose, Water Absorbent |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara