Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHYDRAULIC INDICATOR
Beskrivning av HYDRAULIC INDICATOR
| Thread Size | 1/8 NPT |
| Length | 47 mm (1.85 inch) |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.3 bar (4 psi) |
| Bypass Valve Setting HR | 2.1 bar (30 psi) |
| Style | Electrical |
| Pressure Range | BAR: 0.3 - 2.4 / PSI: 5 - 35 |
| Electrical Type | AC / DC |
| Contact Type | Open/Closed |
| Connector Style | Hirschmann |
| Series | SP15/25, SP50/60, SP80/90, SP100/120, TT15/30/60 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara