Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHyttfilter P527595
Beskrivning av Hyttfilter P527595
| Length | 540.1 mm (21.26 inch) |
| Width | 150.1 mm (5.91 inch) |
| Height | 71.9 mm (2.83 inch) |
| Efficiency | 96.5 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/4
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/4
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
598,75 kr
Exkl. moms
598,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara