Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLJUDDÄMPARE
Beskrivning av LJUDDÄMPARE
| Inlet Diameter | 102.11 mm (4.02 inch) |
| Outlet Diameter | 102.11 mm (4.02 inch) |
| Body Diameter Maximum | 229 mm (9.02 inch) |
| Body Length | 501.65 mm (19.75 inch) |
| Overall Length | 673.1 mm (26.50 inch) |
| Rated Flow LR | 27.2 m³/min (961 cfm) |
| Rated Flow MR | 28.5 m³/min (1006 cfm) |
| Rated Flow HR | 47.2 m³/min (1667 cfm) |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg (0.98 inch Hg) |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg (2.01 inch Hg) |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg (2.99 inch Hg) |
| Attenuation LR | 10 dBA |
| Attenuation HR | 15 dBA |
| Style | Style 1 |
Liknande produkter
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/4
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/4
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
598,75 kr
Exkl. moms
598,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara