Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter P772565
Beskrivning av Luftfilter P772565
| Outer Diameter | 138.1 mm (5.44 inch) |
| Inner Diameter | 72.4 mm (2.85 inch) |
| Length | 341 mm (13.43 inch) |
| Overall Length | 353.7 mm (13.93 inch) |
| Bolt Hole Diameter | 15 mm (0.59 inch) |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011, SAE J726 |
| Primary Application | FIAT 1930536 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara