Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter (i) P771073
Beskrivning av Luftfilter (i) P771073
| Outer Diameter | 185 mm (7.28 inch) |
| Inner Diameter | 157 mm (6.18 inch) |
| Length | 489 mm (19.25 inch) |
| Bolt Hole Diameter | 16.5 mm (0.65 inch) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | FIAT 1930901 |
| Type | Safety |
| Style | Round |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara