Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter (Y) P619372
Beskrivning av Luftfilter (Y) P619372
| Outer Diameter | 384 mm (15.12 inch) |
| Inner Diameter | 273.6 mm (10.77 inch) |
| Length | 623 mm (24.53 inch) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011, 5013 |
| Primary Application | SULLAIR 2250051238 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
PA3496, 93018, 87018, AH19075, AF25544, AFR825544, AHR819075, PA3496, SA16372, LAF3496, 2018, 70781N, SL81635, 42018, 542018
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara