Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter (Y) P771511
Beskrivning av Luftfilter (Y) P771511
| Outer Diameter | 201.2 mm (7.92 inch) |
| Inner Diameter | 90.6 mm (3.57 inch) |
| Length | 358 mm (14.09 inch) |
| Bolt Hole Diameter | 16.5 mm (0.65 inch) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | FIAT 920007502 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara