Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter (Y) P775631
Beskrivning av Luftfilter (Y) P775631
| Outer Diameter | 105.6 mm (4.16 inch) |
| Inner Diameter | 60.1 mm (2.37 inch) |
| Length | 290.5 mm (11.44 inch) |
| Efficiency | 96.5 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | GEHL 781360775631 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara