Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter (Y) P775687
Beskrivning av Luftfilter (Y) P775687
| Outer Diameter | 104 mm (4.09 inch) |
| Inner Diameter | 63 mm (2.48 inch) |
| Length | 254 mm (10.00 inch) |
| Overall Length | 266.7 mm (10.50 inch) |
| Bolt Hole Diameter | 16.8 mm (0.66 inch) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
PA3820FN, AEK2576, 9722K, 30H3000920, Y05767111, 30H3000920, 4294846, 4357443, L4294846, P812511, KAP0482, 3EA0112130, 3EA0118130, Z760118130, 020101, LAF8818, C1588, 30H3000920, KAP0482, WGA1003K
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara