Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter (Y) P776830
Beskrivning av Luftfilter (Y) P776830
| Outer Diameter | 154.5 mm (6.08 inch) |
| Inner Diameter | 88.5 mm (3.48 inch) |
| Length | 280.5 mm (11.04 inch) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | JCB 32906801 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
PA2968FN, AEK2598, 9777K, AF25509K, Y05806810, FC823K, 32905801, 32906801, SA17008, SA17008K, 20336, 020336, LAF8802001521970, LAF88021521970, AS5143, SFA6801PF, AF776830, WGA1008K
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara