Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLUFTILTER (Y)
Beskrivning av LUFTILTER (Y)
| Outer Diameter | 264.3 mm (10.41 inch) |
| Inner Diameter | 153.3 mm (6.04 inch) |
| Length | 355.6 mm (14.00 inch) |
| Overall Length | 368.3 mm (14.50 inch) |
| Bolt Hole Diameter | 22.73 mm (0.89 inch) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | STG |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/4
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/4
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
598,75 kr
Exkl. moms
598,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara