Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOLJEFILTER P502194
Beskrivning av OLJEFILTER P502194
| Outer Diameter | 85 mm (3.35 inch) |
| Inner Diameter | 18.5 mm (0.73 inch) |
| Length | 143 mm (5.63 inch) |
| Gasket OD | 38 mm (1.50 inch) |
| Gasket ID | 18.5 mm (0.73 inch) |
| Efficiency 50% | 16 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar (100 psi) |
| Style | Cartridge |
| Primary Application | ISUZU 13240085 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara