Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOljefilter P502206
Beskrivning av Oljefilter P502206
| Outer Diameter | 100 mm (3.94 inch) |
| Inner Diameter | 39.7 mm (1.56 inch) |
| Length | 183 mm (7.20 inch) |
| Gasket OD | 69.3 mm (2.73 inch) |
| Gasket ID | 43.5 mm (1.71 inch) |
| Efficiency 50% | 16 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar (100 psi) |
| Style | Cartridge |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara