Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOLJEFILTER P550010
Beskrivning av OLJEFILTER P550010
| Outer Diameter | 104 mm (4.09 inch) |
| Inner Diameter | 49 mm (1.93 inch) |
| Length | 160 mm (6.30 inch) |
| Gasket OD | 90 mm (3.54 inch) |
| Gasket ID | 52 mm (2.05 inch) |
| Efficiency 50% | 20 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Style | Cartridge |
| Primary Application | HINO 156071090 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara