Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOljefilter P550964
Beskrivning av Oljefilter P550964
| Outer Diameter | 96 mm (3.78 inch) |
| Thread Size | 13/16-16 UN |
| Length | 131 mm (5.16 inch) |
| Gasket OD | 86 mm (3.39 inch) |
| Gasket ID | 77 mm (3.03 inch) |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara