Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOljefilter P559127
Beskrivning av Oljefilter P559127
| Outer Diameter | 107 mm (4.21 inch) |
| Thread Size | 1 1/2-16 UN |
| Length | 147 mm (5.79 inch) |
| Gasket OD | 99 mm (3.90 inch) |
| Gasket ID | 90 mm (3.54 inch) |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara