Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOLJEFILTER. CARTRIDGE
Beskrivning av OLJEFILTER. CARTRIDGE
| Outer Diameter | 71.8 mm (2.83 inch) |
| Inner Diameter | 29.2 mm (1.15 inch) |
| Length | 142 mm (5.59 inch) |
| Gasket OD | 16 mm (0.63 inch) |
| Efficiency 50% | 16 micron |
| Efficiency 95% | 30 micron |
| Efficiency 99% | 45 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Bypass Valve | No |
| Media Type | Cellulose |
| Style | Cartridge |
| Primary Application | VOLKSWAGEN 45115466 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara