Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOLJEFILTER. SPIN-ON COMBINATION
Beskrivning av OLJEFILTER. SPIN-ON COMBINATION
| Outer Diameter | 90 mm (3.54 inch) |
| Thread Size | M26 x 1.5 |
| Length | 125 mm (4.92 inch) |
| Gasket OD | 87 mm (3.43 inch) |
| Gasket ID | 76 mm (2.99 inch) |
| Efficiency 50% | 20 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar (100 psi) |
| Type | Combination |
| Style | Spin-On |
| Primary Application | ISUZU 8943604271 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara