Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOLJEFILTER. SPIN-ON COMBINATION
Beskrivning av OLJEFILTER. SPIN-ON COMBINATION
| Outer Diameter | 120 mm (4.72 inch) |
| Thread Size | 1 1/2-12 |
| Length | 210 mm (8.27 inch) |
| Gasket OD | 117 mm (4.61 inch) |
| Gasket ID | 98 mm (3.86 inch) |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Beta 75 | 5 micron |
| Stand Pipe | Yes Y/N |
| Type | Combination |
| Style | Spin-On |
| Primary Application | ISUZU 8941963751 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara