Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossOLJEFILTER. SPIN-ON FULL FLOW
Beskrivning av OLJEFILTER. SPIN-ON FULL FLOW
| Outer Diameter | 93 mm (3.66 inch) |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 100 mm (3.94 inch) |
| Gasket OD | 86 mm (3.39 inch) |
| Gasket ID | 77 mm (3.03 inch) |
| Efficiency 99% | 23 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Primary Application | ISUZU 8942172720 |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara