Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossSERVO-/ PILOTFILTER P573481
Beskrivning av SERVO-/ PILOTFILTER P573481
| Outer Diameter | 87.4 mm (3.44 inch) |
| Thread Size | M45 x 2 |
| Length | 154.5 mm (6.08 inch) |
| Gasket OD | 60.6 mm (2.39 inch) |
| Gasket ID | 54.4 mm (2.14 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Collapse Burst | 10.34 bar (150 psi) |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara