Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossTransm.filter P177047
Beskrivning av Transm.filter P177047
| Outer Diameter | 97 mm (3.82 inch) |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 239.78 mm (9.44 inch) |
| Gasket OD | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 63 mm (2.48 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 14 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK04/24 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | JOHN DEERE T175002 |
P163434, P16-3434, PF2202, 46209, 496209, 609934, 92492, BT5581MPG, 92817, 6668819, T175002, 84247, 85817, 402652A1, D126922, 1919784, 3I0548, 3I0554, 3I0610, 3I1761, 1281327H1, CH97710, 4328079, 6598903, 1281327H1, 81863799, 818637990, HFR86553, F0NN6714CA, F0NN6714CA12H, 18637992, 81863799, 818637990, P7539, T175002, 32909200, T175002, L1817, 21977, WH9803, 7247, 1817, 81863799, 818637990, 818663799, 89821387, 9821387, F0NN6714CA12H, FONN6714CA12H, 10462554, 944013Q, E6050119, P163323, P163434, 9821387, 16563975, 97710, 810491, 810941, 57247, 817, 51817, ME03LP, ZME22L
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara