Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossTRANSMISSIONSFILTER P550445
Beskrivning av TRANSMISSIONSFILTER P550445
| Outer Diameter | 93.5 mm (3.68 inch) |
| Thread Size | 2-16 UN |
| Length | 173 mm (6.81 inch) |
| Gasket OD | 70 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 62 mm (2.44 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 6 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.6 bar (38 psi) |
| Style | Spin-On |
BT8832, BT8833, 3214308, 3214743, 91410, 84410, 243054, 246264, 247052, 44749044, 75286525, HF28857, HFR828857, P8247, P8249, 9414991819, HF702, 1315621, 246265, 247052, 247052, L7410, 7410, 56041494, 57204158, 247052, 3939002, DO061, PSH236, H2650573, HF550445, MO247052, 57410, 557410, WGH8832, 8504241
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara