Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossTransm.filter P551758
Beskrivning av Transm.filter P551758
| Outer Diameter | 93.7 mm (3.69 inch) |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 110.6 mm (4.35 inch) |
| Gasket OD | 72 mm (2.83 inch) |
| Gasket ID | 62.5 mm (2.46 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 19 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.1 bar (16 psi) |
| Style | Spin-On |
85624, HF6352, PH3589, 1328692, 132869210, 132869212, 8500002, 00013505452, 13505452, 1624, TC7918, SFT6578, 972545, HF551758, 51624, 505966578
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara