Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossTransm.filter P564042
Beskrivning av Transm.filter P564042
Attributes
| Outer Diameter | 94 mm (3.70 inch) |
| Thread Size | 1 1/4-12 UN |
| Length | 245.36 mm (9.66 inch) |
| Gasket OD | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Gasket ID | 63.1 mm (2.48 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 14 micron |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | JOHN DEERE RE161181 |
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara