Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossTransm.filter P763758
Beskrivning av Transm.filter P763758
| Outer Diameter | 96 mm (3.78 inch) |
| Thread Size | M24 x 1.5 |
| Length | 173 mm (6.81 inch) |
| Gasket OD | 67 mm (2.64 inch) |
| Gasket ID | 62 mm (2.44 inch) |
| Efficiency Beta 200 | 18 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar (22 psi) |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
20406000, 20606000, 836647133, V836662111, OK150, 30606000
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara