Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBRÄNSLEFILTER (VATTENAVSKILJANDE)
Beskrivning av BRÄNSLEFILTER (VATTENAVSKILJANDE)
| Outer Diameter | 107.7 mm (4.24 inch) |
| Thread Size | 1-14 |
| Length | 117 mm (4.61 inch) |
| Bowl Thread | 3 3/4-10 BUTT |
| Overall Length | 128.7 mm (5.07 inch) |
| Efficiency 95% | 7 micron |
| Efficiency 99% | 9 micron |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Meltblown |
Referensfilter:
BF1223O, FS19687, H7060WK10, R60T, P55-0730, SK3422, SN906010, WK1142X, P551852
Liknande produkter
WK940/37X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/37x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
618,75 kr
Exkl. moms
618,75 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK941(10)
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK941(10)
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
840 kr
Exkl. moms
840 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/5
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/5
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
221,25 kr
Exkl. moms
221,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK943
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK943
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
622,5 kr
Exkl. moms
622,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK940/36X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK940/36x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
872,5 kr
Exkl. moms
872,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara