Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossBRÄNSLEFILTER P554347
Beskrivning av BRÄNSLEFILTER P554347
| Outer Diameter | 93 mm (3.66 inch) |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 174 mm (6.85 inch) |
| Gasket OD | 72 mm (2.83 inch) |
| Gasket ID | 62 mm (2.44 inch) |
| Efficiency 99% | 25 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J905 |
| Collapse Burst | 6.9 bar (100 psi) |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
MJGOEM1, SFF4347, EMD8423132, 96347, BF7606, BF971, 96347, 86717, 89347, 3I1294, FF2, FF2, 250, 250E, 70003, FJ2S, FJ2S, FF16017D, FF167D, FSM4035, 693, FF167D, 621, WD621, 8423132, EMD8423132, 8423132, 7952104, SFF4347, 693, FF216, FFR8216, PG3334, PG33341, PG33342, DNP554347, Z59, FF899, SN216, F78, FF2, LF100, LFF3526, MPL408, 3717, 4347, BG1532, FDW3825, A48MC, F60017, 65198, J8620347, Z123, FC7901, DT9, SFF4347, 1006539, PS3132, PSC3132, T50474, 688848, FF554347, 7952104, 795210, 7952104, PB0704, 811417, 00811417, GF3347, 24347, 33717
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara