Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossHydraulfilter. Cartridge P950919
Beskrivning av Hydraulfilter. Cartridge P950919
| Outer Diameter | 65.5 mm (2.58 inch) |
| Inner Diameter | 30.3 mm (1.19 inch) |
| Length | 104 mm (4.09 inch) |
| Efficiency Beta 2 | 25 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.5 bar (36 psi) |
| Collapse Burst | 6 bar (87 psi) |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara