Få hjälp från våra experter
060-566 800 Maila ossLuftfilter (Y) P780006
Beskrivning av Luftfilter (Y) P780006
| Outer Diameter | 327.3 mm (12.89 inch) |
| Inner Diameter | 215.7 mm (8.49 inch) |
| Length | 604 mm (23.78 inch) |
| Overall Length | 616.7 mm (24.28 inch) |
| Bolt Hole Diameter | 10.5 mm (0.41 inch) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | LIEBHERR 7368216 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
AR286, MD7036, PA3606, 93481, 569000731, 5821181, 87481, 89835747, 77367, 773670, 773671, 773672, 0000773672, 04193518, MA1417, 06296777, 98262192, AEM2700, 06296777, 43264800, 6296777, 12189925, 16026336, 4193518, 7368216, 9120, AF25062, AFR825062, FC556, E119L, 22100911, 93515211, 2991793, 108036, AZ61133, LX627, 06296777, 6296777, 571830308, 7368216, 024118, LAF8657, 5098850, LX1255, LX627, 81083040061, 81084016082, 06296777, 81084016082, C339203, C339204, C339206, C33921, 8690940003, 8690940003, 2481, 89835747, P606064, 050099, 50099, 93212140257, 99701499685, LX627, AF780006, 85691, 42481, 542481, WGA1192
Liknande produkter
WK939/11X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/11x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
697,5 kr
Exkl. moms
697,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/17X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/17x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
602,5 kr
Exkl. moms
602,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/13
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/13
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
1 161,25 kr
Exkl. moms
1 161,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/12X
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/12x
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
731,25 kr
Exkl. moms
731,25 kr
Ej i lager - Beställningsvara
WK939/3
Bränslefilter. Vattenavskiljande WK939/3
BRÄNSLEFILTER. VATTENAVSKILJANDE
637,5 kr
Exkl. moms
637,5 kr
Ej i lager - Beställningsvara